Erotická Seznamka Na Sex V karviné

Narodil jsem se na malém mněstě ve středních čechách v sedumdesátých letech minuzlého století a vyrústal na sídlišti s otcem a matkou oba pracovali ve fabrice jako dělníci.Když mi bylo 6let tak od nás otec utekl s mladší ženou a já s mamkou zůstal sám.Vlastně jsem byl rád protože táta se k mamce choval špatně a často se hádali,pro ránu taky daleko nechodil.Když odešel tak jsme se uzavřeli sami pro sebe a vlastně nám nic nechybělo alespon to jsem si tehdy myslel já ale mamka si kvůli mně nikdy nikoho nepřivedla a všechnu svou energii i lásku dávala mně.Spousta věcí u nás fungovala jinak ale s nikým jsem o tom nemluvil protože mi to přišlo normální,přestože mi už bylo skoro dvanáct tak mně každý večer koupala a nejvíc si dávala záležet na pindíku u toho se vždycky tvářial ůplně jinak i když se to snažila zakrýt.Často si mi u Televize položila hlavu do klína a já jí vískal ve vlasech nebo hladil po zádech,moc rád jsem se na ní díval vždy se schoulela a tvářila tak spokojeně.Mamka se mi moc líbila byla docela malá plnější se širokými klenutými boky ale ůtlým pasem,prsa mněla dost velká a lehce povyslá.Snědčí plet a mnědé oči a dlouhé rovné vlasy.Rád jsem maloval a tak jsem jí občas taky namaloval i s velkými prsy vždycky mi to sebrala a červenala se ale zároven se usmívala.Nikdy se přede mnou neodhalovala takže jsem si vše jen představoval a začínal si uvědomoval že jí začínám mít rád jinak.Pak přišel ten nedělní večer který byl jako každý jiný až do cvíle než jsem se šel koupat jako vždycky a mamka mně mila pindíka a při smývání midlin nějak víc zabrala a ohrnula mi předkožku,oba jsme zírali na obnaženého žaluda,chtěla to dát dopořádku a pindík najednou začal rychle tuhnout a nabírat na rozmněrech

... Read more


Abeceda Prvního Rande V olomouci

Z jeho břicha se ozývalo tlumené volání o pomoc. Poznámka autora: Pozorný čtenář si teď asi říká jestli jsem se náhodou nezbláznil. Došlo mu, že se asi bude něco slavit. Medvěd byl spokojený. Natáhl ruku a pohladil Vendulčin citlivý zadeček. Vendulka okamžitě vyvrcholila. Wendy byla v šoku, vůbec to nečekala. Vendulka šla lesem. Musel jsem zkrátka tuto nelogičnost odstranit a vyměnit vlka za zvíře s podstatně větším žaludkem.

Zapínáš vibrace a říkáš ať vstanu. Chci Ti ho vykouřit, ale už to nestihnu a jen vidím, že vytahuješ péro a začínáš mi stříkat na břicho.

... Read more