Tvoje Štěstí Na Rande V karlových Varech

Jemně, velejemně se svými rty dotkla jejích. Pomalu jsem ji do ní vsunoval dva prstíky a jazykem dráždil její poštěváček. Jako například tehdy, když jsem šla se svým klukem na koupaliště… Ráda jsem sexy a středem pozornosti mužů, a proto i ráda chodím na koupaliště. Vtom jsem si ale všimla, že náš malý „výstup“ nezůstal nepovšimnutý – nedaleko na dece ležel nějaký kluk, a z udiveného výrazu jeho tváře, a hlavně z boule na jeho plavkách jsem usoudila, že viděl všechno. Holky si chviličku odpočaly, potom si oblékly plavky a vyšly ven. Rychle jsem se oblekla a bežela za ním. Semkla

... Read more


8 Rad, Jak Nezkazit První Rande V plzni

Jen Hanka mi dělala starost. Ani nevím, jak dlouho jsme se takhle milovali. To nebyla soulož. Mamka si sedla na okraj postele a hladila Hančiny tvářičky. „Neboj. Pomalu jsem klekl mezi Hančiny dlouhé nohy. Řádné odstříknutí mi nějak nepomohlo. Užívali jsme si pohodu plnými doušky. Rajčatový salát byl moc dobrá večeře.Popustili jsme uzdy chtíči a řádně se nacpali. Župan si vytáhla ze skříně ten nejstrašnější.

Přestal si hrát tedy na detektiva a chtivě vzal do dlaně jeden z prsů. Opět se narovnala, jen pár centimetrů od něj a bez zaváhání se na něj přisála rty. Nebyl v hlavním bazénu, kam měla skluzavka podle všeho vést ale někde úplně jinde, v jednom z bočních křídel parku nejspíš. Její plavky už asi k použití nebudou.

... Read more