Najednou vstala a řekla: „Jsi nadržená co, Gabi? Naproti mně seděl pár kluk s holkou a já si sedla tak, aby na mě viděl právě jen kluk. Občas mám dny, že ráda zlobím chlapy i holky. Iva si vylezla nad mojí hlavu, tváří k Pavlovi, aby viděla na moji kundu. Někdy se pořádně naštvou jejich slečny nebo manželky a některým to ani nedojde, nebo možná dělají, že neví, kam jejich partner právě civí. Pavel i Iva se zvadli a šli spolu do sprchy. Stoupla si za mě a najednou jsem cítila její ruce v hebkých dlouhých rukavicích, jak se dotkly přes mé šaty prsou a stiskly je. Takhle sis to představovala v té restauraci, když jsi nám ukazovala svoji kundu?Po chvíli se pak zvednou oba a odkráčí.

Skoro na celý den. Normálně to neděláme, ale shoda okolností. Chvilku jsme odpočívali a já na to prostě dostala chuť. Tak to plním a snad se bude líbit.Měla jsem ho plnou pusu a mačkala mu koule. Byla tam taková krásná mýtina. Díval se co dělám. Hodně mě to vzrušilo a ještě jsem si jí trochu roztáhla, aby viděl, jak čůrám.

hledam milenku

Aquapark

No ale keď sme si už vystálifrontu, tak raz tie peniaze obetujeme a nech aspoň raz okúsime to, čosme v mladosti nemali na žiadnom kúpalisku. Po chvíľke si vysadla na mňa.Postupne smes manželkou vyskúšali tie atrakcie, pri ktorých nám nehrozilo zraneniea nevyžadovali si veľkú dávku odvahy.
Opatrne precedila cez zuby: „netvár sa takblažene, lebo sito niekto všimne!...". Bože,ako ma to len vzrušovalo. Po vstupe do nového, eštenie celkom dokončeného areálu sme sa najprv rozhliadali, kde je akáatrakcia. V tej chvíli mi to bolo jedno,nech mi kto chce čo chce závidí, lebo ten pocit z milovania, keď jeokolo vás veľa ľudí, tak to je adrenalín, možno taký, ako keď niektoskáče z lietadla. Hneď na začiatku pri vstupe sme dostali studenúsprchu v podobe ceny jedného lístka. Ostal somv totálnom šoku, lebo toto som od nej vôbec nečakal.