Tvoje Štěstí Na Rande V karlových Varech

Jemně, velejemně se svými rty dotkla jejích. Pomalu jsem ji do ní vsunoval dva prstíky a jazykem dráždil její poštěváček. Jako například tehdy, když jsem šla se svým klukem na koupaliště… Ráda jsem sexy a středem pozornosti mužů, a proto i ráda chodím na koupaliště. Vtom jsem si ale všimla, že náš malý „výstup“ nezůstal nepovšimnutý – nedaleko na dece ležel nějaký kluk, a z udiveného výrazu jeho tváře, a hlavně z boule na jeho plavkách jsem usoudila, že viděl všechno. Holky si chviličku odpočaly, potom si oblékly plavky a vyšly ven. Rychle jsem se oblekla a bežela za ním. Semkla jsem rty okolo jeho žaludu, abych měla v puse jen špičku jeho penisu a začala jsem sát. Chytil mě za vlasy a strčil mi svůj penis do úst. Přemýšlela jsem, co mi udělá.

Eroticke rande

Ale to už mi nádherně kouřila ptáka. Josef se otočil a zvedl Moniku ze země a posadil ji vedle Zdeny tak že se o sebe opíraly a začal ji lízat jako já jeho ženu. Když jsme se umyly tak jsme si sedli v obýváku a daly si cigaretu. Kouřili tak nádherně, že jsme to moc dlouho nevydržely Josef byl dřív ale já jsem ho hned následoval když nás holky vysály do poslední kapičky tak jsme se šli hromadně vykoupat a mě hned napadlo co jsme dělali s Monikou ráno a tak jsem to pošeptal Josefovi do ucha aby to holky neslyšeli a on souhlasil a tak jsem řekl holkám aby si sedli vedle sebe do vany a my jsme si stoupli před vanu Zdena nevěděla co se bud dít ale Monika už moc dobře věděla co bude dál. Holkám se to velice líbilo a já jsem se rozhodl pro změnu a tak jsem si naslinil prst a zkusil ho zasunout Zdeně do prdelky zajel tam jak po másle až mě to překvapilo. Bylo to jako sen já jsem ještě dokuřoval cigaretu a dopíjel kafe, přitom mi ho Monika kouřila. Než jsem se nadál už byla Monika také nahá a začala mi kouřit moje péro. Kávu vypila a já aby řeč nestála jsem si neodpustil „Ke kávě jsem ti chtěl nabídnout cigaretu, ale ty vlastně po ránu nekouříš“ „no jak co, cigaretu ne, ale něco jiného bych si docela dala“ řekla a než jsem se nadál tak klečela u mě mezi nohama a dobývala se do mích kalhot bylo to velice jednoduché protože na doma nosím jen volné tepláky.

Holky si lehli na sebe a v obětí se mazlili dokud si neodpočinuli.potom nás posadili do gauče a začali nám je kouřit Zdena mě a Monika Josefovi. A tak my jsme začaly čůrat a nato že byla Zdena z počátku překvapená tak se jí to velice líbilo a začala se sama nastavovat aby pochytila co nejvíce zlatavé tekutiny.

Úplne holá herečka sedí obkročmo na svojom klegovi a... On si tam zatiaľ naplno užíva jej prsia.

Zdroj (Eroticke rande) http://www.topky.sk/cl/100313/1595899/Najodvaznejsie-sceny-necudnej-Vice-Kerekes--Toto-Slovensko-este-nevidelo-

Vážná Seznámení, Sex Seznamka V mladé Boleslavi

Vždymilovala nové zkušenosti. A na všechno máme moře času...A teď do toho,zavelela.Možná tě to bude až mrzet, dodala mnohoznačně a já jsem uslyšel svist biče,protínajícího vzduch. Takhle jsem tě vždycky chtěla mít. Ale to ona zřejmě věděla a zvolila tento způsob spoutání úmyslně, aby mne ještěvíce pokořila ponižující pozicí, z níž se nelze dostat a která jako by sivyšpulenou zadnicí o pořádný nářez přímo říkala.Nebylo to šlehnutí jezdeckýmbičíkem, nebylo zdaleka tak řízné. Asvist, rána, svist, rána. Bylo jasné, že neustoupí a situaci sihodlá vychutnat se všemi detaily. Ale já ti nebudu dělat servis. Tak nejde, říkáš? Rozhodla jsem se, že ti zavážu oči, aby ses mohl navše, co přijde, lépe koncentrovat a víc sis to užil.

A pak jí dal vášnivý polibek na ušní lalůček. Oskar ji položil na záda a opatrně na ni nasedl. Julča ho jemně vzala za penis a přetáhla si ho čelem k hrudi, břichu a vůbec celému tělu zepředu. „Dělej mi to prsty!A ono nic! Oskar si časopis prozíravě schoval do kabele na oblečení do tělocviku. UdĚlÁm To, Co UdĚlAl OvErLoRd Té KeRrIgAnOvÉ, napadlo ho v duchu. Varování!“ vlastně nevěděla co říct. Líbilo se jí to mnohem víc než s Barunkou. Vzal ho do ruky, různě ho pomačkával a tahal za něj, aby zjistil, co se to děje.

Eroticke rande