Dělej, stříkej na mě. Polkla a zavrtěla se. Asi půl hodiny jsme mohli být sami, tak dlouho jsme potřebovali do školy. „Tak co, spal jsi s matkou, jak jsme se o tom bavili ?Přijeli jsme ke vchodu. Sundal jsem jí je a zahodil na zem. Vzalo jí to. Dělá mi to potěšení, dívat se, jak mě hltáš očima, tvoje vlastní maso a krev ještě k tomu, když ti ukazuji, že pod tím nic nemám. Čekám jen na to, že mi to přikážeš. A já si přeju, abys přesně tohle udělal. Bij mě, zatímco mě šoustáš a já to řeknu, že tě miluji. “ „Dobře, tak stříkej. Ty vsuneš svůj ocas do mojí pičky a já ti dovolím, abys mě šoustal. Měl jsem opravdu chuť na svoji sestru.

Seznamka Ostrava

Pod tričkem byly pevné dvojky. Vybral jsem si rohovou kabinku, kde bylo nejvíce místa. Vrátila mi úsmev a jemne sa zatriasla. Paní vstává a prochází se v nich. Měl jsem na sobě první model a prohlížel jsem se v zrcadle, když v tom se otevřely dveře mé kabinky a do nich vešla jedna z dvojčat. Jednou rukou si siahla do rozkroku a prstami si začala honiť nabehnutý klitoris. Stál som uprostred kabínky, celý rozpálený, s vtákom trčiacim dopredu a vydúvajúcim moje nohavice, odovzdane očakávajúci, čo príde. Vypadala nádherně. Během cesty se bavíme, ale konverzace se mi příliš nedaří, jsem strašně nervózní. Striekaj do mňa, chceeem to taaam.. Vychutnal jsem si orgasmus ženy, která stála přede mnou.

Do místnosti vchází ještě dva další vojáci a zavírají za sebou těžké dveře. Všichni tři se začnou opětovně připravovat na výslech dalšího teroristy. Američan se k ní nakloní a vyfoukne jí oblak kouře do obličeje. Pro americkou stranu je nutné získat od ní maximum informací, proto byla bezprostěedně po zajetí převezená do věznice Abu Ghraib kde se na její výslech připravují ti nejlepší vojenští vyšetěovatelé. Také ji velmi znekliděuje velká krvavá skvrna, která je na stěně přímo za místem kde má člověk hlavu, když na té židli sedí. Zdá se mu to legrační a hlasitě se rozesměje, stejně jako zbyli dva Američani. Azíza se vůbec nebrání, spíš spolupracuje když ji vojáci vkládají do pytle a smějí se jejímu vyšinutému chování. Mladá žena řve jako kdyby ji stahovali z kůže, ikdyž to je možná menší bolest, než to co teď zakouší, takže netrvá dlouho a opět omdlí. Ozve se bolestivý výkřik, ale je to trénovaná bojovnice proto se snaží ovládat a nedávat najevo svou bolest. Probudí ji proud studené vody, který ji Joe vychrstne do obličeje. ,,Už nám došla trpělivost a daváme ti teď poslední šanci.´´ řekne ji Joe a ihned pokračuje: ,,Buď nám okamžitě řekneš kde je Zarkávi, nebo tě dáme do toho pytle a uzavřeme v něm. Azíza řve a mrská obličejem ze strany na stranu, jako kdyby ji někdo fackoval přes tváře.