První Rande V karlových Varech – Jak Ho Nepokazit

Byla jsem zamilovaná, už se toho nebála a věděla, že ona to cítí stejně.

Tak se stalo, že jsem odmaturovala a dostala na vysokou mimo své rodné město Brno. Odpověděla jsem jí, že ano. Jedna slečna mi ale do telefonu příjemným hlasem řekla, že pokud mám opravdu zájem, tak že se můžeme sejít klidně ještě ten den.   Katka ale nepřestala, naopak zrychlila své prstění a lízaní a já úplně přestala vnímat, měla jsem dojem, že omdlím. Ani jsem se nenadála a bydlela jsem „ve vlastním“. Přiblížila se a zkusmo mě políbila. Tahala jsem ji za lem kraťásků a zajížděla rukou pod ně, kde neměla žádné spodní prádlo, jen na dotek komplet vyholenou číču.

Seznamka Ostrava

Přesto, že jsem ji už nikdy neviděl, nezapoměl jsem na ni nikdy

Její obličej se usmíval, měla takový zvláštní vědoucí úsměv, její plné rty byly vlhké, její nádherné, jasně modré oči se leskly. Jak se předkláněla, otořila se ke mě zády. Poklekla přede mnou a moje klahoty i se slipy táhla dolů. Natáhla ke mě ruku a potichu mě vyzvala : „Pojď…“ Celý se třesouc jsem vzal její ruku a nechal se od té usmívající ženy odvést dozadu, k malé kanceláři. A ona se mi dívala zhluboka do očí a viděla to porozumění. Když mi pak colu podávala, znovu se předklonila a já, i když jsem nechtěl, zahlédl jsem znovu její obliny na prsou.Cítil jsem, že hořím. Mohl jsem cítit vůni jejího parfému a teplo jejího těla.Zároveň jsem cítil, jak ve mě stoupí dosud nepoznané horko. „Viděla jsem, jak si mě prohlížíš,“ ozvala se najednou potichu a v jejím hlase bylo cosi vzrušujícího. Navíc jsem cítil, že můj kamarád ve slipech tuhne víc a víc a že mi na kalhotech dělá již pořádnou bouli. „Hej,“ připoměla se zase, když jsem stále mlčel a koukal do kouta. Už tam skoro nikdo jiný nebyl, když do krámku přivezli bedny s pivem a limonádami. Doufám, že na mě nezapomeneš.“ Nic víc.

V brně Je Lepší Nezávazný Flirt, Nebo Vážný Vztah?

Jak se blížil, poznala, že ta věc u jeho nohou a břicha už stojí, což ji potěšilo. Nechápala, co se to děje, ale raději nic neříkala a snášelo všechny rány, protože moc dobře věděla od staré ženy z lesa, co takový trest obnáší…naposledy ji uhodil velice tvrdě a to ji vytrhlo z představ. Vzpomněl si, jak krásně sladce chutnala ta jediná kapička a představil si, jak krásně musí chutnat celá. Vysvobodit ji přišel až komorník za několik hodin… a jak to bylo dál??? Přirážel do ní tak rychle a tak intenzivně, že netrvalo dlouho a její podrážděnou kundičku zaplnilo sperma, které jí na oněch podrážděných místech pekelně pálilo. Jak si Viktor užil zbývající dvě noci za svobodna??? Do svatebního dne zbývaly už pouhé tři noci a on se rozhodl, že si je náležitě užije. Znovu jí poručil:,,Lehni si a roztáhni ty svoje zkurvený nohy.“ Opět uposlechla a jemu se tak naskytl dokonalý výhled na její sladkou kundičku. Na nic se jí neptal, na nic ji neupozornil, jen do ní velmi prudce a až trochu bolestivě vnikl. slyšel její dušené výkřiky do provizorního roubíku, ale na nic se neohlížel a šel si dál za svým. Neodolala a musel ji slíznout, nečekala to a o to víc ji tato slast překvapila a její milostný výkřik byl plný rozkoše a údivu. Navíc k jejímu údivu se ihned zvedl, nechal ji tam takhle poníženou a svázanou a klidně si odešel do svých komnat.

Seznamka Ostrava