Štěstí Osudová Seznamka - Recenze - prostějov

Přejížděla jsem po jejím něžném faldíku a vychutnávala si ten pocit hladit sice silnější, ale pevné tělo své dcery. Bohužel, má možnost být u mě jen na víkendy a to ještě ne každý týden. Byla jsem již dost vzrušená, takže jsem si nedávala žádné zákazy. Najednou jsem hrábla Lindě mezi nohy. Jednou v sobotu jsem se probudila a z Lindina pokojíku se ozývaly slastné zvuky. Jmenuji se Milada, je mi skoro čtyřicet let a bydlím sama se svou dcerou Lindou, které je šestnáct. Přitiskla jsem své mohutné kozy na Lindiny záda a sevřela jsem mezi svá stehna nohu dcerky. Z jejího bříška jsem nenápadně přesunula ruce pod její prsa a pak položila dlaně přímo na ně.

Seznamka Brno

Starý krám. Zrazu prestávaš vnímať realitu. Musíš sa odfotiť. Stojíš pred zrkadlom a znova máš pochybnosti, či zaujmeš. Skúsiš z boku. Už dávno si chcela kúpiť nový. Blíži sa sviatok všetkých zaľúbených a Ty ho chceš potešiť niečím originálnym. Tým zhonom sa Ti krásne sfarbila pokožka do ružova a zostalo Ti teplo. Lepšie, ale nie je to ono. Ale málo zvodný. A teraz je o príležitosť viac. Nevieš koľko to trvalo, ale na konci Ťa už Tvoj dych a hlas neposlúchali a Ty si zo seba vydala všetky tie najkrajšie vzdychy a stony.

- Diskrétně, Muž Do 40 Let - praha - Ona Hledá

Jana se jen tiše třásla a vychutnávala si dva vibrující předměty ve svých dírkách. Dlaní přejela přes kulatý zadeček a roztírala bílou pěnu. Poštěváček se nalil a explodoval. Oči pevně zavřené a hlava se jí točila. Jana se položila na břicho, vyndala z promáčené kundičky vibrátor a tiše oddechovala.   Jana doma nikdy neměla erotickou pomůcku a i když často viděla obrázky dívek a párů, jak si dokáží s takovými věcmi hrát, neměla potřebu si něco takového koupit. Lehla si na postel, pokrčila kolena a roztáhla nohy. Proudy vody jí příjemně hladily po těle a ona se samým vzrušením začala chvět.

Mladý muž bol najprv až priveľmi opatrný, ale nedala som sa. Mám ťa hlboko dnu a môžem jazdiť hore a dolu koľko sa mi zachce. Držal ma za ruky a vrážal do mňa jeho hrubý náboj. Bolo to však fantastické. Už znovu kričím a cítim príval rozkoše, ale zároveň cítim, že aj on sa snaží nadvihovať zadok a naše vzájomne zosúladené pohyby prechádzajú v krásne orgazmy. Vlastne to bol už zrelý muž, ale oveľa mladší odo mňa. Cítim teplú tekutinu a sťahy mojej dierky. Ako sa zvíja od krásnych pocitov. A ja som ani necukla. Nechala som myšlienky myšlienkami a on vrážal a držal mi ruky nad hlavou. Sedela som na ňom a krúžok sa mi prilepil o klitoris. Pozrel na mňa a bol z neho malý chlapček, akoby previnilý, že urobil niečo zlé.

Seznamka Brno