Abeceda Prvního Rande V olomouci

Z jeho břicha se ozývalo tlumené volání o pomoc. Poznámka autora: Pozorný čtenář si teď asi říká jestli jsem se náhodou nezbláznil. Došlo mu, že se asi bude něco slavit. Medvěd byl spokojený. Natáhl ruku a pohladil Vendulčin citlivý zadeček. Vendulka okamžitě vyvrcholila. Wendy byla v šoku, vůbec to nečekala. Vendulka šla lesem. Musel jsem zkrátka tuto nelogičnost odstranit a vyměnit vlka za zvíře s podstatně větším žaludkem.

Eroticka seznamka

Zapínáš vibrace a říkáš ať vstanu. Chci Ti ho vykouřit, ale už to nestihnu a jen vidím, že vytahuješ péro a začínáš mi stříkat na břicho.  

Trochu mě mrzí, že už to končí a mám obavu aby to nebyla první a poslední schůzka, ale z těchto úvah mě vytrhneš, protože říkáš, ať přijedu zase příští týden, že budeš mít návštěvu a byl bys rád, abych přijel…
Pomalu mě s ním šukáš aby si dírka zvykla a když se tak stane, cítím, jak mi kolík zajíždí přes svěrače a zapadává tam kam má. Občas Ti ho chytnu do ruky, začnu lízat koule a péro třu dlaní a honím ho. Po chvilce ho ze mě vyndáváš, já se otočím a nastavím pusu k pokouření. Když už máš dost řekneš, že půjdeme do koupelny. Ten je pěkně naběhlý a když to vidím, vzrušuje mě to maximálně… beru ho do pusy a začnu ho pomalinku sát, honit a kouřit. Říkáš, abych si kleknul k posteli a roztáhl nohy co nejvíce od sebe.

Seznamka - Online Seznámení Zdarma A Bez Registrace V zlíně

A to bylo vše co jsme spolu zažili. No nic domluvili jsme si hodinu a místo, kde se sejdeme a pak jsme spolu vyrazili společně za dalším spolužákem. Mě bylo v té době 12 a jemu stejně jako mě a byl to takový nádherný kus chlapa: štíhlí krásný blondˇáček.Jednou jsme se stěhovali ze třídy do pracovny přírodopisu a nějak ani nevím jak, to vyplynulo ze situace a tak jsme si sedli spolu do poslední lavice. O Tomášovi jsem později slyšel, že je na vojně a od poslední chvíle nevím, kdo kde skončil i já mám svůj život''

I když jsem měl za sebou několik poznávacích zkušeností s holkami a jedním klukem, tak to pořád nebylo ono. Takhle jsme se ještě prohodili mockráte. Já jsem se jen zavrtěl a pousmál se a to dalo Tomášovi signál, že se my to líbí a tak jsem jeho ruku brzo pocítil opět na mých koulích, ale už přes slipy. I když nevím, jak je to možné, tak dodneška, když procházím, tím lesíkem, tak my je divné, že nás nikdo v našich sexuálních hrách neviděl. Byla to tak zajímavá onanie, že jsem byl v sedmém nebi. Když jsem, ale chtěl dát ruku pryč, tak mě zadržel a strčil jsi jí pod slipy a tak jsem mu několikráte přejel po žaludu, dokud nezazvonilo. Ale vše se vylepšilo, až když jsem se blížeji seznámil s jedním ze svých spolužáků.

Eroticka seznamka