Ikdyž jak se říká: srdce si vždycky dělá to co chce.
ZhlubokadýchajícíMolly jen zaklonilahlavu,když Clara lehce zatlačila na své prsty a polibky se přes krk přesunula dolů k prsům.

Ne... otoč se a dívej se jinam, ke svému místu,jak bys měla," poručila si tichým šeptem.

Otočila hlavu a zahleděla se do zdi, aby udržela oči od postavy,která se k ní pomalu přibližovala.No pokudbychom měli být upřímní, pocity, které zažívala teď, při pohledu nazrudlou tvář své přítelkyně skrytou v hřívě dlouhých tmavých vlasů, užnecítila hodně dlouho.... Jako vždy se zastavily na místě palubního inženýra.Ze všech osob na palubě? Ne, musí se těch pocitůzbavit...

Přes látku kalhotek jsem jí začal projíždět prstem ze shora dolů po její broskvičce. Teď už jsem její broskvičku dráždil intenzivněji. Požitý alkohol udělal své a zanedlouho jsme se začali nejdříve pusinkovat a poté vášnivě líbat. Po chvíli chození po městě mě Hanka navrhla, jestli nechci přespat u ní doma. To už jsem se přestal ostýchat a zaútočil jsem přímo na její lasturku. Dal jsem si něco ostřejšího a Hanča nezůstávala pozadu. Nejdřív jsem jenom zlehka přirážel a dráždil svým ptákem její roztouženou jeskyňku.
Moje dráždění již déle nevydržela a zlehka mě pobídla, abych na ní nalehnul.

lidé